Moxo miejsca

Fitness i Sport

Yoga Beat Studio

Adres: Kielecka 23, 02-550 Warszawa

www: yogabeat.pl

Jeśli szukasz alternatywy dla popularnych siłowni i klubów fitness, Yoga Beat Studio to miejsce dla Ciebie. To szkoła prowadząca różnorodne zajęcia sportowe. Trenerzy pokażą Ci zajęcia dotychczas znane tylko za oceanem. W rytmie najnowszych kawałków będziesz mógł spróbować dynamicznej jogi, czy nowoczesnych zajęć baletowych, podczas których wysmuklisz ciało i oczyścisz umysł. Podczas zajęć sprawią, że dasz z siebie wszystko, a na koniec osiągniesz nieopisany spokój i nie będziesz mógła doczekać się kolejnych zajęć.

W Yoga Beat Prowadzone są wyłącznie zorganizowane zajęcia sportowe. Wynajmują również nasze przestrzenie na potrzeby wydarzeń, realizacji nagrań i sesji zdjęciowych.

Szkoła na kieleckiej, to druga, większa szkoła, otwarta po koniec 2019 r., znajdziecie w niej: dwie sale (które można połączyć w jedną); piękną strefę recepcji i poczekalni; sklepik z akcesoriami jogowymi; przestronną szatnię; 2 tarasy - mniejszy przylegający bezpośrednio do studio (wykorzystywany do wypoczynku) i duży taras na dachu budynku z widokiem na centrum Warszawy (tu w pogodne, letnie dni prowadzone są zajęcia)